Previous slide
Next slide

HYPAW FARKLIDIR.

Kolay Sindirim: Hypaw sizlere yeni bir bakış açısı sunuyor. İçeriğinde kullanılan prebiyotikler, doğal lifler ve sağlığa faydalı tahıllar ile sindirimi kolay, sindirim sistemini yormadan tam ve dengeli bir beslenme sunar.

Protein Kaynağı (Et): Haypaw Mamalarda Kullanılan Et oranı, toplam protein oranına tam ve dengeli bir şekilde dağıtılmıştır. Hypaw belirli bir alanda beslenen kedi ve köpeklerin vücut yağlanmalarını dengelemek için formüle edilmiştir.

Yetişkin - Yavru: Herşeyden önce yavru evcil hayvanlarda önce anne sütü öneriyoruz. Tüm tatlar zamanında verilmeli. Yetişkin evcil hayvanlardaki mama tanesi ile yavru evcil hayvanlardaki mama taneleri farklıdır. Yavru evcil hayvanların dişleri tam yetişmeden mama verilmemesi tavsiye edilir.

Vitamin - Mineral: Yüksek vitamin oranları başarılı mamanın birinci seçeceği asla olamaz. Her fazla oran evcil hayvanınıza ekstra bir yükü de beraberinde getirmektedir. Hypaw mamaları evde beslenen evcil hayvanlar için hayati öneme sahip tam ve dengeli vitamin ve mineralleri içermektedir.

arrow

Hedeflerimiz

Hypaw olarak ürettiğimiz ürünleri kullanan müşterilerimizin yüzündeki gülüş ve mutluluk bizim için çok önemli. Bunun için sürüdürülebilir KALİTEYİ sadece mamalarımızda değil; hizmet öncesi , hizmet sırasında ve sonrasında da standart hale getirmek istiyoruz. Hypaw adını kalite ve güven ile eşit  hale getirmek önceliğimizdir.

Türkiye genelinde geniş dağıtım ağımız ile çalışıyoruz. Deneyimli saha ekibimiz ,  müşterilerimize rasyonel hizmet vermek için gerekli donanıma sahip. Çözüm odaklı bir yaklaşım ile hizmetlerimize devam ediyoruz. 

Yerelden Uluslararasına uzanan bir marka hikayesinin mimari olmak tüm firmaların hedefidir.  Fakat; bunun için alt yapısının hazır olması, geçmişten getirdiği güçlü bir firma kültürünün olması ve doğru iş ortakları ile çalışması çok önemli. Hypaw bu idealler ile oluşturulmuş, sırıtını bu firma kültürünün ve alt yapısına sahip insanlara dayamış bir markadır. Hypaw Farklıdır. 

Arpacıoğlu Group, farklı sektörlerde geniş bir hizmet yelpazesi sunarak lider bir konuma ulaşmayı hedeflemektedir. Şirketin vizyonu, sürekli inovasyon, yaratıcılık ve yüksek kalite standartlarına bağlı kalarak tanınan bir marka olmaktır. Ayrıca, pet food ve evcil hayvan ürünleri sektöründe faaliyet gösteren GalataPet firması, Hypaw markasıyla öne çıkarak bu alanda tüketicilerin güvenini kazanmayı ve sektörde belirleyici bir oyuncu olmayı amaçlamaktadır. GalataPet, etik değerlere ve sürdürülebilirlik ilkelerine bağlı kalarak, toplum ve çevre için olumlu bir etki yaratma vizyonunu benimsemektedir.

Sosyal Medya Hesaplarımız:
Müşteri Hizmetleri
Haberdar Olun
Copyright © 2024
Yukarı